Hakkımızda

Fanex Fan | Hakkımızda

Fanex Fan | Hakkımızda

Faneks Elektrik Motorları Ltd. Şti Havalandırma Endüstrisinde üretici kuruluş olarak 1978 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Yaklaşık 40 yıldır, sektörde fark oluşturmak amacıyla ülke ekonomisine istihdam sağlayarak sanayiye ve üretime katkıda bulunmaktayız. Firmamız, %100 yerli üretimi olan FANEXFAN markasını yurt içinde 81 ilde 5000’in üzerinde müşteri ağıyla beraber 2020 ve 2021 yıllarında ihracat yaptığımız ülke sayısını 60’ın üzerine çıkardık.

      Son yıllarda yapmış olduğumuz makine teçhizat yatırımlarımız sayesinde ürün çeşitliliğimizi arttırmış bulunmaktayız. Bununla birlikte, 2020 ve 2021 yıllarında ihracat yaptığımız ülke sayısını 60’ın üzerine çıkarmayı hedefliyoruz. Kuruluşumuzdan bu güne şirket ve ürün gelişimini müşteri beklentileri üzerine kurma başarısını gösterdik, gelişen teknoloji ve piyasa şartlarına uyum sağlayabilmek için Ar-Ge çalışmalarına hız verdik. Firmamız, uzun yıllara dayanan üretim tecrübesi ile kaliteli ürünleri tüketicilerle buluşturarak ihtiyaç duyulan temiz havayı sağlamaktadır.

    Firmamız, sahip olduğu profesyonel yönetim anlayışı ve tüketiciler tarafından duyulan güvenle birlikte değerli ve sağlam bir yapı haline gelmiştir. Attığımız doğru adımlar ve ödün vermediğimiz kalite politikamız ile günden güne markamızı gerek yurtiçinde gerek yurtdışında zirveye taşıma gayreti içerisindeyiz. Bugün 10.000 m²’den büyük üretim alanımızda 600 çeşidin üzerinde yerli üretim yaparak Türk sanayisine ve ülke ekonomisine hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. FANEXFAN markasıyla başarımızı sürdürebilmek adına göstermiş olduğumuz iş ahlakı ve minimum hata politikamızdan ödün vermeyerek büyümeye devam ediyoruz.